fbpx
+420 541 245 116 mobil +420 777 758 686 info@fitnessprozeny.cz

Pilates REFORMER Ladie´s Gym Studio

Pilates Reformer - to je Vaše nové tělo!

Co je to REFORMER?

REFORMER je jeden z nejefektivnějších fitness strojů, který byl kdy vytvořen.
Díky němu se lze dostat do formy ve velmi krátkém čase, aniž by zatížil váš pohybový aparát.
REFORMER je v podstatě pojízdný vozík umístěný do vodorovného rámu, připevněný pěti pružinami o nastavitelné míře tuhosti. REFORMER pracuje s pevným i pohyblivým bodem, díky čemuž skvěle kopíruje princip svalové akce. Získáváte tak daleko lepší kontrolu pohybu a jistotu, že už od prvního cvičení zapojujete správné svalové skupiny.
Vzhledem k tomu, že zde nedochází k fixaci trupu a izolovaným pohybům (jak je tomu například v posilovně), cvičí stále celé tělo a umožňuje tak rychlejší docílení požadovaných výsledků.

Proč cvičit Pilates na REROMERu?

  • Perfektně posílíte břišní, hýžďové a zádové svalstvo
  • Získáte dlouhé, štíhlé, pružné svaly
  • Pomůže vám odstranit bolesti zad a kloubů

Pro koho je cvičení na REROMERu vhodné?

  • Pro všechny bez jakéhokoliv omezení
  • Pro těhotné, maminky po porodu
  • Pro ty, kteří jsou po úraze a potřebují rehabilitovat
  • Nebo prostě pro ty, kteří se chtějí dostat do kondice a mít hezkou postavu

„Po deseti lekcích ucítíte rozdíl, po dvaceti se budete cítit lépe ve své vlastní kůži
a po třiceti budete mít nové tělo.“[J.Pilates]

MgA. Silvie Pantůčková

Jsem absolventkou Taneční konzervatoře v Brně a oblasti fitness se věnuji již 11 let.
Vedu jak pomalé zdravotní Body and Mind, tak dynamické a taneční lekce. Nejvíce mě však naplňuje individuální práce s klientem, kdy můžu pomáhat lidem cítit se dobře zdravou a přirozenou cestou. K REFORMERu jsem se dopracovala po porodu dvojčátek. Díky němu se mi podařilo dostat se rychle zpět do kondice. REFORMER je totiž cvičení, které nevyčerpává, ale dodává energii.

Martina Balážová

Moje zájiba ve sportu začala již v dětství, kdy jsem se věnovala gymnastice. Postupem času jsem se začala více věnovat fitness, cvičila jsem na power platech i EMS. Ke cvičení na pilates reformeru jsem se dostala po úrazu a již u něj zůstala. Získala jsem certifikáty na funkčního trenéra, fitness trenéra a pro pilates reformer. Sport je pro můj život velmi důležitý, proto jsem se rozhodla ukázat i ostatním, jak pozitivně dokáže sport ovlivnit život člověka.

RNDr. Veronika Vaverková, Ph.D.

Ke sportu jsem byla vedená od malička – lyže, kolo, snowboard, turistika, cyklistika to vše mi v teenagerovském období dávalo smysl. Dlouhou dobu jsem hrála tenis a trénovala malé děti, což byl skvělý přísun energie. Bavili mě rychlé dynamické lekce (Heat program, Bosu, Spinning), ale přišel čas, kdy hlavně mysl začala hledat něco jiného. Do života mi vstoupil Pilates a Jóga. Od té doby je vše jiné, cvičení mě posunulo a dělá mě šťastnou. Díky práci na Pilates reformerech se snažím s klienty odstranit jejich špatné pohybové vzorce, změnit jejich vnímání pohybu, pomoci jim s problémy s pohybovým aparátem a díky efektivitě ještě v kombinaci s SM systémem a úspěšnosti mi tato práce dává opravdu smysl.

Sylva Šumberová

Sportu se věnuji od mládí, cvičila jsem 10 roků sportovní gymnastiku. Až po narození druhého dítěte jsem objevila aerobik a ten mě oslovil natolik, že jsem od roku 2007 instruktorkou rychlých a posilovacích lekcí. Posledních několik let se věnuji převážně lekcím pomalým. Díky pilates jsem sama u sebe zjistila a odstranila dysbalance, špatné pohybové vzorce a zlepšila držení těla. To je teď náplní práce s klienty na mých skupinových lekcích a hlavně na individuálních lekcích na pilates reformeru.

INFORMACE

Pro rezervaci, její změnu a další informace volejte
na telefonní číslo
777 758 686.

V případě, že nám budete psát, nezapomeňte vždy uvést celé vaše jméno a telefonní číslo!

Ladie´s Gym

Největší fitness pro ženy v Brně