fbpx
+420 541 245 116 mobil +420 777 758 686 info@fitnessprozeny.cz

Ladie´s Gym Studio

Inovativní cvičení

Funkční sál

Exkluzivní cvičení v malých skupinkách (max. 4 osoby), kde naši kvalifikovaní trenéři budou dbát na každý váš pohyb.

Proč funkční sál:

  • naučíte se pracovat se svým tělem
  • už nebudete dělat špatně dřep, klik, shyb ani nic jiného
  • naučíte své tělo efektivně spalovat
  • vytvarujete svoji postavu
  • díky malé skupince jste neustále pod dohledem trenéra (téměř jak na osobním tréninku)

Lekce na funkčním sále:

Fyzio Complet – koncept cvičení, který respektuje vývojovou kineziologii a svaly hlubokého stabilizačního systému. Střed těla, tzv. hluboký stabilizační systém by měl správně pracovat nejen při sportu, ale i při běžných aktivitách denního života. Správnou aktivací hlubokého stabilizačního systému se ovlivní nejen bolesti zad, ale i držení těla s optimálním (centrovaným) nastavením klíčových kloubů, což následně vede ke snížení tlaku na meziobratlové ploténky a k nižšímu opotřebení kloubů. Na této lekci se naučíte se svým tělem pracovat tak, aby bylo funční, zdravé a perfektní. Na tuto lekci nechte boty doma.

Fuknční trénink – na této lekci se budete věnovat nácviku základních pohybových vzorců jako je dřep, deatlift, shyb, podpor, přítah, … Nepřijdete však ani o počáteční zahřátí, mobilizaci a závěrečnou metabolickou část. Tato lekce je pro všechny, kdo si úplně neví při cvičení rady nebo si jen chtějí natrénovat správnou techniku. Spalování a tvarování je samozřejmostí.

Kruhový trénink – cvičení na stanovištích v určitém intervalu je velice oblíbená a zábavná forma tvarování postavy. Tuto lekci ocení zejména ti, kteří bojují se stereotypem a stojí tak nějak na místě.

Tabata – kdo nezná Tabatu, jako by nebyl! Cvičení v intervalech 20 sekund zátěže a 10 sekund odpočinku Vám ukáže, že vždy je kam posunovat své tréninkové cíle. Tato lekce je pro všechny, kdo mají rádi výzvy, zábavu a překonávání sami sebe.

Strong Lady – tyto lekce vede naše trenérka Pavlína Pallová a kdo ji zná tak ví, že cokoliv zde napíšeme nebude platit. Lekce Vás vždy překvapí, pokaždé je jiná. Když si myslíte, že horší už to být nemůže, tak Vám Pavlína příště ukáže, že může. Bude to bolet, ale bude to krásně bolet a Vy budete chtít zažívat tuto bolest znovu a znovu, je zkrátka návyková.

Rozvrh lekcí naleznete zde: https://fitnessprozeny.cz/funkcni-sal-2/

 

 

 

INFORMACE

Pro rezervaci, její změnu a další informace volejte na číslo 541 245 116 nebo 777 758 686.

V případě, že nám budete psát, nezapomeňte vždy uvést celé vaše jméno a telefonní číslo!

Ladie´s Gym

Největší fitness pro ženy v Brně
Share This