+420 541 245 116 mobil +420 777 758 686 info@fitnessprozeny.cz

Masáž lávovými kameny Ladie´s Gym Studio

... dokonalá relaxace

Masáž lávovými kameny

Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy…

Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny přiložené na tělo navozují kondici hlubokého uvolnění celého organismu. Podpoří a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí.

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů dovezených z Číny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé aniony kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání.

Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění.

Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z oblázků.

Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži.

INFORMACE

Pro rezervaci, její změnu a další informace volejte na tel. číslo 541 245 116.

Pokud si chcete masáže objednat, napište nám nebo zavolejte na číslo 541 245 116, sdělte Vaše jméno a termín, na který si chcete masáž rezervovat. Obsluha Vás bude o stavu rezervace informovat.

Share This